Defender Yağmur Suyu Kaydırıcı


ClarityDefender Yağmurlu gecelerde sürücünün görüş kalitesini %34 arttırır.

 

ClarityDefender

Yağmur sularını kaydırır , kar ve buzun cama yapışmasını engeller.

Defender ‘ın görünmez kaygan yüzeyi ile tüm su damlaları cam yüzeyden kayar gider. Otoyollarda seyir süratinde yağmurdan etkilenmez ve temiz bir görüş açısına sahip olur , daha az silecek çalıştırırsınız. Bu kaygan ve yapışmayı önleyen yüzey sayesinde kış aylarında kar ve buzun cama yapışmasını da engellersiniz. Kışın kar ve buzu daha kolay temizler ve sıçrayan sulardan endişelenmezsiniz.

Kolay temizlenebilir yüzey ile böcek ve kuş pisiklerinden kolayca kurtulun.

Defender kullanılmamış bir cam yüzeye oranla bu tip kirlerden çok daha kolay kurtulacaksınız. Uygulama yapılmış yüzeyler camda daha az aşınma ve sileceklerde daha uzun kullanım süreleri sağlar.

Defender size 6 ay ve daha üzeri kullanım imkanı sunar.

Anahtar nanoteknoloji ürün olmasıdır.

Defender nanoteknoloji ürün olması nedeniyle kimyasal olarak cama moleküler seviyede yapışır. Bu da sileceklerin kuru çalıştırılması ,sabah çiğ oluşumlarında ve bozuk sileceklerin kullanımında dahi piyasadaki diğer ürünlere oranla sürücüye daha fazla kullanım süresi sağlamaktadır.

 

Ön camınızı ve kendinizi koruyun. ClarityDefender kullanmanız için dört önemli neden:
 

  • Herkes kötü hava şartlarında sürüş için ilave koruma ister.
  • Herkes gece şartlarında sürüş yapar.
  • İleri yaşlarda gece görüşü zayıflar.
  • Sürüş esnasında gözlük kullananlar yağmurda parlamalardan rahatsız olurlar.

 

ClarityDefender otomobilinizi korumada nanoteknolojiyi getiriyor.

 

ClarityDefender bilimin avantajları ile nano teknolojinin aracınızda kullanmanızı sağlar. Cama moleküler seviyede kimyasal olarak yapışır ,insan saçından 1/1000 oranında daha ince görünmez bir yüzey oluşturur. Bunun sonucu üründen yüksek performans ve uzun kullanım süresi almanızı sağlar.Bağımsız testler göstermiştir ki ClarityDefender kullanan sürücülerin görüş kalitesi yağmurlu gecelerde bile %34 e varan oranda iyileşmiştir. Bu iyileşme oranı 100km sürat ile seyrederken sürücüye frenleme veya dönüş için ekstra  1 saniye yada 26 metre mesafe kazandırır.