Otomobil Filmleri


 

Uygulamalar araç üzerin cam sökülmeden yapılmaktadır. Dolayısı ile aracın orjinalliği bozulmaz ve sigorta kapsamında kalır.

Aracınızın tipi, dış rengi ve iç döşeme rengine göre yapılan uygulamalarda yetkili satış noktalarımızda yapılan değerlendirmeleri dikkate almanızı öneririz.

 

SOLARGARD ARAÇ GÜVENLİK CAM FİLMLERİ

Araç güvenlik filmleri fiziksel saldırılara karşı sizi ve değerli eşyalarınızı koruduğu gibi kaza anında uçuşan cam parçacıklarından dolayı yaralanmanızıda engeller. Kaza sonrası araç içinde sıkışma ihtimaline karşı güvenlik filmi uygulaması yapılmış tüm camlar içerden dışarıya doğru çıkarılabilir.
 

Kullanılan tüm cam filmi ürünleri Bekaert SOLARGARD ürünleri olup araç camları uygulamalrı için üretilmiş olup teknik ve performans değerleri sunulan katalog değerlerini kaşılamaktadır.
 

Sağlığınız ve Güvenliğiniz sizin ve sevdiklerinizin için önemliyse lütfen aldığınız yada uygulamasını talep ettiğiniz ürünün markasının SOLARGARD ve üreticisinin BEKAERT olduğunu yetkili uygulama bayisinden kontrol ediniz, garanti belgesini isteyiniz.