Power Plus


DIJITAL POWER PLUS , dengesiz voltaj nedeniyle motor performansı zayıf olan benzinli, LPG’li ve dizel yakıtlı otomobiller gibi tüm otomobillere uygulanabilir. Ateşleme ,bobin ve enjektör arasındaki tepki hızını artırarak jeneratörün etkisini rahatlatır ve şehir içi kullanımdaki dur/kalk durumlarında defalarca karşı karşıya kalınan zor durumlarda bile yüksek çekiş gücü ve yakıt/kilometre performansını garanti eder.

Kurulum anından itibaren Tüm otomobillerin motor perfromansında gelişme görülür
 

  • Motor çekişini (TORK) artırır.
  • Kullanılan yakıtın kilometre mesafesini artırır.
  • Motor gürültüsünü azaltır konforlu kullanım sağlar.
  • Tek Marşta aracın çalışmasını sağlar.
  • Bujilere giden enerjiyi sabitleyerek yüksek patlama sağlar.
  • Farlar ,ses sitemi ve klimadan yüksek performans almanızı sağlar.


 

Çekiş Gücünü Artırın…

Klima çalışırken ve tepe tırmanırken bile ne gövde titreşimi ne de yetersiz güç göstermeden aracın tepkisini ve çekiş gücünü artırarak kullanılmış bir aracın performansını yeni bir araç gibi yükseltir.

Yakıttan Tasarruf Edin…

Benzinli ,Diesel yada LPG li tüm motor tiplerinde buji için en dengeli voltajı sağlayarak eksik yanmayı engeller ve araç yüksek hızlarda kullanıldığında bile %15 yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde yakıtın ömrünü uzatır.

 

Sessizlik Garantisi…

Dengeli voltajın sağlanması, dakikada devir sayısını dengeleyerek (RPM) ve aracın sürüşünden zevk alacağınız şekilde yüksek frekans gürültüsünü azaltarak kullanılmış aracın kronik gürültüsünü azaltır.

Egzoz Gazı Emisyon Oranını Azaltın…

Sıradan egzoz gazı emisyon oranı azaltma cihazlarından memnun olmayanlar için tavsiye edilir. Tam yanmayı garanti eder ve yakıtın kilometre performansını artırır, bu şekilde kesinlikle egzoz gazı azalma etkisi fark edilir.

Ürün montajını kendinizde yapabilirsiniz yada sizin için biz yaparız.....

E4 ve ISO sertifikaları ile güvenle kullanabileceğiniz ürün…

....bayilik için hemen bizi arayınız.